МЕНЮ
Your Cart

Thermalli

Бренд: Thermalli Модель: LaNorma
Жилет з підігрівом La Norma має дві зони нагрівання – в області спини та коміра. Нагрівання здійснюється за допомогою високотехнологічної плівки з вуглецевих нанотрубок, яка зашита під підкладкою. Обігрів працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить). Він може функціонувати в трьо..
3748 грн
Бренд: Thermalli Модель: ValThorens
Жилет з підігрівом Val Thorens можна носити навіть в морози, він розрахований для температури до -15 °C. Обігрівачем служить високотехнологічна плівка з вуглецевих нанотрубок. Енергію генерує зовнішній акумулятор (в комплект не входить), який під’єднується до кабелю у внутрішній кишені жил..
4147 грн
Бренд: Thermalli Модель: ValThorens
Жилет з підігрівом Val Thorens – це стильний сучасний одяг з інноваційними елементами. Жилет має вшиту в області спини високотехнологічну плівку з вуглецевих нанотрубок, яка забезпечує якісний обігрів. Енергію генерує зовнішній акумулятор (в комплект не входить), який під’єднується до ка..
4147 грн
Жилет чоловічий Chamrousse men темно-синій - 10100032-44 Жилет чоловічий Chamrousse men темно-синій - 10100032-44
НОВЕ БЕЗ ПІДІГРІВУ
Бренд: Thermalli Модель: Chamrousse
Легкий універсальний жилет Chamrousse men темно-синього кольору з яскравою синьою підкладкою – це стильна чоловіча модель з водовідштовхувальним ефектом, яка стане справжньою знахідкою, коли на вулиці знизиться температура. Жилет захищає спину, груди й шию. Стьобаний чоловічий жилет має приталений ..
1400 грн
Жилет чоловічий Chamrousse men чорний - 10100032-01 Жилет чоловічий Chamrousse men чорний - 10100032-01
НОВЕ БЕЗ ПІДІГРІВУ
Бренд: Thermalli Модель: Chamrousse
Легкий універсальний жилет Chamrousse men чорного кольору з яскравою синьою підкладкою – це стильна чоловіча модель з водовідштовхувальним ефектом, яка стане справжньою знахідкою, коли на вулиці знизиться температура. Жилет захищає спину, груди й шию. Стьобаний чоловічий жилет має приталений крій і..
1400 грн
Жилет чоловічий Valmorel men графітовий - 10100605-11 Жилет чоловічий Valmorel men графітовий - 10100605-11
НОВЕ БЕЗ ПІДІГРІВУ
Бренд: Thermalli Модель: Valmorel
Універсальний жилет Valmorel men графітового кольору – це стильна чоловіча модель, яка відмінно захищає від холоду і має водовідштовхувальні властивості. Жилет відрізняється модним силуетом, оригінальні бокові шви роблять виріб стильним і сучасним. Високий комір-стійка забезпечує захист шиї від хо..
1006 грн
Жилет чоловічий Valmorel men кобальтовий - 10100605-45 Жилет чоловічий Valmorel men кобальтовий - 10100605-45
НОВЕ БЕЗ ПІДІГРІВУ
Бренд: Thermalli Модель: Valmorel
Універсальний жилет Valmorel men кольору кобальт – це стильна чоловіча модель, яка відмінно захищає від холоду і має водовідштовхувальні властивості. Жилет відрізняється модним силуетом, оригінальні бокові шви роблять виріб стильним і сучасним. Високий комір-стійка забезпечує захист шиї від холоду..
1006 грн
Жилет чоловічий Valmorel men хакі - 10100605-25 Жилет чоловічий Valmorel men хакі - 10100605-25
НОВЕ БЕЗ ПІДІГРІВУ
Бренд: Thermalli Модель: Valmorel
Універсальний жилет Valmorel men кольору хакі – це стильна чоловіча модель, яка відмінно захищає від холоду і має водовідштовхувальні властивості. Жилет відрізняється модним силуетом, оригінальні бокові шви роблять виріб стильним і сучасним. Високий комір-стійка забезпечує захист шиї від холоду та..
1006 грн
Жилет чоловічий Valmorel men чорний - 10100605-01 Жилет чоловічий Valmorel men чорний - 10100605-01
НОВЕ БЕЗ ПІДІГРІВУ
Бренд: Thermalli Модель: Valmorel
Універсальний жилет Valmorel men чорного кольору – це стильна чоловіча модель, яка відмінно захищає від холоду і має водовідштовхувальні властивості. Жилет відрізняється модним силуетом, оригінальні бокові шви роблять виріб стильним і сучасним. Високий комір-стійка забезпечує захист шиї від холоду..
1006 грн
Бренд: Thermalli Модель: Chamonix
Куртка з підігрівом Chamonix темно-синього кольору забезпечить комфорт при -15 °C. Тепло генерує павербанк (в комплект не входить), який під’єднується до кабелю у внутрішній кишені. Вбудовані нагрівальні елементи з вуглецевого волокна вшиті в куртку в області спини та шиї. Підігрів працює ..
4851 грн
Бренд: Thermalli Модель: Chamonix
Утеплена чорна куртка Chamonix з підігрівом не дасть змерзнути. Куртка має дві зони нагріву – на спині та на комірі. Нагрівання забезпечує високотехнологічна плівка з вуглецевих нанотрубок, яка вшита під підкладку. Електрогрілка працює в трьох режимах з діапазоном температур 25-35-45 °C. Ж..
4851 грн
Бренд: Thermalli Модель: Cimone
Легка й комфортна темно-синя куртка Cimone має суттєву перевагу – підігрів. Куртка має 4 зони підігріву – на спині, на комірі та у двох кишенях. Нагрівання забезпечує високотехнологічна плівка з вуглецевих нанотрубок, що надійно вшита під підкладку. Електрогрілка працює в трьох режимах з різною темп..
5164 грн
Показано з 13 по 24 із 26 (3 сторінок)