МЕНЮ
Your Cart

Куртки


Куртки з підігрівом Thermalli купити в офіційного представника бренду в Україні. Всі моделі курток унісекс, тому чудово пасують як чоловікам, так і жінкам. Прості у використанні та догляді.

Підігрів працює від повербанку (8000 мА∙год) та забезпечує нагрів від 3 до 8 годин в залежності від обраного режиму. Температура регулюється в діапазоні 25-35-45 ℃.

Куртки з підігрівом подарують відчуття тепла та комфорту за будь-якої погоди.

Купити куртку з підігрівом можна в інтернет-магазині Thermalli. Ми — офіційний представник бренду в Україні.

Бренд: Thermalli Модель: Cimone
Легка й комфортна темно-синя куртка Cimone має суттєву перевагу – підігрів. Куртка має 4 зони підігріву – на спині, на комірі та у двох кишенях. Нагрівання забезпечує високотехнологічна плівка з вуглецевих нанотрубок, що надійно вшита під підкладку. Електрогрілка працює в трьох режимах з різною темп..
5164 грн
Бренд: Thermalli Модель: Cimone
Утеплена чорна куртка з підігрівом Cimone легка, компактна, має каптур. В ній буде комфортно в холод та морози. Нагрівання здійснюється завдяки спеціальній плівці з вуглецевих нанотрубок. Тепло генерує повербанк (в комплект не входить), який під’єднується до кабелю у внутрішній кишені. Нагріва..
5164 грн
Бренд: Thermalli Модель: Chamonix
Куртка з підігрівом Chamonix темно-синього кольору забезпечить комфорт при -15 °C. Тепло генерує павербанк (в комплект не входить), який під’єднується до кабелю у внутрішній кишені. Вбудовані нагрівальні елементи з вуглецевого волокна вшиті в куртку в області спини та шиї. Підігрів працює ..
4851 грн
Бренд: Thermalli Модель: Meribel
Куртка з підігрівом Meribel забезпечить комфорт навіть в морози. Нагрівання здійснюється завдяки спеціальній плівці з вуглецевих нанотрубок, вшитій під підкладку. Тепло генерує повербанк (в комплект не входить), який під’єднується до кабелю у внутрішній кишені. Нагрівальні елементи з вуглецево..
4108 грн
Бренд: Thermalli Модель: Chamonix
Утеплена чорна куртка Chamonix з підігрівом не дасть змерзнути. Куртка має дві зони нагріву – на спині та на комірі. Нагрівання забезпечує високотехнологічна плівка з вуглецевих нанотрубок, яка вшита під підкладку. Електрогрілка працює в трьох режимах з діапазоном температур 25-35-45 °C. Ж..
4851 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)